Hasičský zájezd – ZRUŠENO

CESTOVNÍ SPOLEČNOST SDH ŽÁKAVA

Zájezd se uskuteční 7.5. – 10.5. 2020 ( čtvrtek, pátek, sobota a neděle)

7.5. – čtvrtek- Splutí Oravy na pltích ( vorech) úsek cca 10 km. Uvidíte krásy oravské přírody a Oravský hrad ze zcela netradičního pohledu.

Ružomberok- Vlkolínec – utajený poklad Slovenska. Pohádkový Vlkolínec patří k nejkrásnějším místům Evropy. Roubené dřevěnice šindelové střechy atd.

Vesnice se stala chráněnou památkou UNESCO.

Nocleh- Ružomberok – Motel Ranč

8.5. – pátek – Dobšinská ledová jeskyně – nejstarší známá a zároveň největší ledová jeskyně v Evropě.

Štrbské pleso – řadí se mezi nejznámější a nejnavštěvovanější plesa ve Vysokých Tatrách. Skokanské můstky, lyžařský areál, lanovka Štrbské pleso – Solisko.

9.5. – sobota – Spišský hrad – nejrozsáhlejší hradní komplex na Slovensku, právem zapsaný na seznamu UNESCO.

Levoča – klenot mezi městy na východním Slovensku. Nabízí prohlídku středověkých měšťanských domů, několika kostelů a městských hradeb ze 13 stol.

10.5. – neděle – Salaš Krajinka – nachází se v krásné přírodě dolního Liptova. Chov ovcí, zpracování ovčího mléka, výrobky z ovčího mléka, stylová restaurace, pekárna, expozice historických traktorů.

V SOUČASNOSTI KAPACITA ZÁJEZDU NAPLNĚNA

Značky: ,