Prodej dopravního automobilu Avia Furgon

Po dlouhých 18 letech, kompletní přestavbě, tisících naježděných kilometrech, spoustě zábavy ale jen minima starostí se dne 13. září 2021 uzavřela společná kapitola hasičů ze Žákavé a jejich dopravního automobilu Avia Furgon.

Jelikož sbor obdržel v rámci dotací nový dopravní automobil Fiat Ducato, nebylo již pro Furgona místo a ani využití, a proto bylo rozhodnuto o jeho prodeji. Na inzerát se téměř ihned ozval zájemce pan Marušák z obce Brod nad Dyjí na jižní Moravě. Jako hlavní důvod potřeby uvedl začínající činnost s dětmi, což  bylo rozhodující při dalším jednání, které bylo velmi rychlé, a po necelém týdnu si zájemce pro vozidlo přijel. Po prohlídce a převedení vozidla v registru vozidel nový majitel odjel s Furgonem po ose do jeho nového domova.

Tímto chci poděkovat našemu Furgonu, za dlouhá léta jeho věrné služby a přeji mu, ať dělá stejnou radost ještě dlouhé roky ve svém novém domově.