Okresní kolo Hry Plamen 2019

1. – 2.6.2019

Dnes jsme se zúčastnili jarní části okresního kola hry Plamen v Nepomuku.

Již dopředu jsme věděli, že soutěž bude probíhat s největší pravděpodobností mezi námi a družstvem z Letkova a bylo tomu opravdu tak. jak se můžete sami podívat na přiložené fotografie výsledků, v první disciplíně štafetě 4×60 m jsme nenašli přemožitele. Ve druhé disciplíně útoku CTIF nás naopak porazil Letkov (s tímto jsem počítal dopředu, protože v této disciplíně jsou neskutečně dobří). Do poslední disciplíny požárního útoku jsme tak nastupovali s vyrovnaným stavem a jednalo se tedy pouze o to, kdo bude lepší, pojede na kraj. Bohužel se na nás asi podepsala lehká nervozita a také troška smůly. V prvním kole jsme nedali úplně špatný čas, ale Letkov dal lepší. V druhém kole jsme to chtěli napravit, ale Štěpánův překrásný skluz po zadku okolo základny a dlouhý nástřik terčů náš čas z prvního kola nevylepšil.

Bylo rozhodnuto…

Rozhodně ale nejsme zklamaní. Vysněný postup na kraj byl tak blízko, ale na druhou stranu jsme dokázali zbývajícím 13 družstvům v soutěži utéct o neskutečný kus a předvedené výkony dětí si zaslouží obrovskou pochvalu!

Děkujeme také za rodičovskou podporu na závodech