Soutěž Dnešice

23.6.2019

A sezona 2018/2019 je za námi…

Dnes jsme odběhli poslední závod ligy v Dnešicích a závod se nesl ve stejném duchu jako celá jarní část sezony. Opět jsme museli z důvodu absence některých závodníků pozměnit sestavu, a proto se soutěže zúčastnilo pouze družstvo koní, které bylo doplněno Eliškou, které v dnešním závodě šlo o první medaili ve své požární kariéře. Symbolicky Eliška zahájila první disciplínu – uzlovou štafetu prvním postem s úvazem na proudnici a hned zde si vybrala svoji smůlu, protože se jí nedařilo a nedařilo udělat očko na konci proudnice. Toto se naštěstí nakonec podařilo, ale čas nebyl nijak pěkný ani přes precizní výkon zbývajících členů družstva. Snažili jsme se nenechat se rozhodit a veškeré síly soustředili na poslední útok sezony. Ten se oproti štafetě podařil velice pěkně a mrzel jen delší nástřik terče napravo, kde ale Michalovi trošku rozprašovala proudnice. S časem jsme dlouhou dobu požární útoky vedli, než nás předběhlo družstvo s Nebílov, které mělo o 0,03 s lepší čas… V celkovém součtu bodů za umístění to znamenalo krásné 2. místo!!!

Cestou domů nám ještě v Přešticích upadlo kolo na káře a tímto byla celá sezona podtržena 😀

Je dobojováno a teď nás čeká prázdninová pauza. Znova se k tréninkům sejdeme na začátku srpna. Do té doby si užívejte volna a prosluněných prázdninových dní.

Děkujeme za vaši přízeň!