VIII. ročník “O putovní pohár starosty SDH“

19.6.2021

V sobotu naše družstvo žen vyrazilo na první závody sezóny do Dnešic. Závodilo se v disciplíně požární útok na dvě hadice B a nástřikové terče. Disciplína probíhala ve dvou pokusech a výsledné časy se sčítaly. Žákava šla na řadu jako druhá a nebyl tedy prostor pro nervozitu.

Družstvo nastoupilo ve složení: strojník – Veronika T., savec – Lucie H., koš – Anna H., béčka – Anna Š., rozdělovač – Michaela H., levý proud – Karolína P., pravý proud – Lucie H. Při prvním pokusy byl zapsán čas 25,14 sekund. Bohužel druhý pokus se nepovedl podle představ. Zaváhání na koši a rozpojený spoj do stroje znamenal neplatný pokus. V takových případech je pokus hodnocen nejhorším časem dosaženým v daném kole + 5 sekund. Zapsán byl tedy čas 36,65 sekund. Součet těchto časů znamenal celkové 2. místo.

První pokus