Vybavení pro mladé hasiče za přispění Nadace ČEZ

14.12.2021

Touto cestou bychom rádi poděkovali Nadaci ČEZ za spolupráci při pořizování vybavení pro naše mladé hasiče.

Na jaře roku 2021 jsme oslovili Nadaci ČEZ a požádali o podporu při pořizování sportovního vybavení. Námi zvolený projekt představoval koupi různých cvičebních pomůcek, které měly za úkol co nejvariabilnější způsoby zlepšení fyzické kondice našich nejmenších členů v průběhu jednotlivých tréninkových fází celého roku.

Pořízena byla švihadla, posilovací gumy, obruče, balanční polokoule, sportovní žebříky, mety, různé typy překážek a odporový vak. Tyto pomůcky byly využívány již během venkovních tréninků v průběhu fyzické přípravy na podzim letošního roku a dále po přesunu tréninků tělocvičny v zimním období.

Pevně věřím, že pomůcky poslouží všem našim mladým hasičům v poctivé zimní přípravě a budeme i nadále pokračovat ve vynikajících výsledcích z podzimní části sezony.

https://www.nadacecez.cz/