Článek v Hasičských novinách

11.12.2020

V roce 2020 měly proběhnout oslavy 120 let od založení našeho sboru. S tím souviselo i zprovoznění našich webových stránek. Při přípravě doprovodného programu oslav jsme zjistili, že funkčních webových stránek sborů je jako šafránu a dohledat některé informace značně náročné.

Slovo dalo slovo a během jara jsme webové stránky zprovoznili a pečlivě se věnujeme aktualizaci informací. To vše vedlo k článku, který o našem sboru vyšel v Hasičských novinách tento týden.

Byli jsme osloveni pí. Věrou Nutilovou, které se líbila naše aktivita prezentovaná na již zmíněných webových stránkách. Došlo k výměně několika emailů a článek byl na světě (viz. foto níže).

Děkujeme všem členům sboru, kteří se aktivně účastní plánovaných akcí. Bez vás by tento článek nemohl vzniknout.