Den pro mládež – Losiná

V sobotu 12. listopadu od 14 hodin pořádalo Okresní sdružení hasičů Plzeň-jih v kulturním domě v Losiné akci nazvanou „Den pro mládež“, kde proběhlo nejprve vyhlášení okresního kola soutěže „Požární ochrana očima dětí“, kde se bohužel nikdo ze žákavských mladých hasičů neumístil. Poté následovalo vyhlášení výsledků závodu požárnické všestrannosti, který proběhl 8.10. ve Střížovicích. Zde již měla Žákavá své zástupce a to hned na stupních nejvyšších v kategoriích mladších i s starších žáků. Závodníci pak přebrali z rukou starosty OSH PJ medaile, diplom a vystřihovánku hasičského auta. Dále proběhla připomínka úspěchu žákavských starších žáků na mistrovství republiky hry Plamen a poděkování závodníkům, kteří opět od starosty OSH PJ převzali čestné uznání okresního sdružení a poukázku v hodnotě 10.000,- Kč. Poté následovalo vyhlášení úspěšných zástupců okresu Plzeň-jih z kategorie dorostenců.