Horní Hradiště – ZČHL

10.6.2023

Družstvo žen opět schází a vyráží na další dva závody ZČHL. Z minulého závodního víkendu všichni doufají, že je pro tentokrát smůla opustí. S autem naplněným věcmi na kempování se tedy vydávají na dlouhou cestu do Horního Hradiště. První komplikace přišla, když děvčata stavěla stan a zjistila, že nemají plachtu! Než tedy dojela Kája a Míša s plachtou, holky se opalovaly (nebo spíš pekly) na slunci za pěkného počasí. Dále Anča na savcích zjistila, že s sebou vzaly jinou gumu, než na kterou jsou zvyklé. Naše ženy ale nic nezastaví a již se staví na start.

Koš cvakl, savce letí, voda vchází do mašiny! Kája přidává plyn, ale jelikož se Veru na béčkách rozběhla moc doleva a Míša se zasekla na základně, troják sebou škubl a otočil se. To zkrátilo pravý proud natolik, že Lucce vyletěla proudnice z ruky za běhu a tímto si holky zapisují další neplatný pokus do sbírky. Po útoku se holky chytají za hlavu a přemýšlí, kde přesně byl problém, ale nikdo neví. Horní Hradiště zůstává Horním Hradištěm a Žákaváci se vydávají do Štichovic na večerní zábavu a třetí kolo ZČHL. Postavit stany, spláchnout NP a je to.