Západočeská hasičská liga – Nevřeň

2.7.2022

První červencovou sobotu se vydaly žákavské ženy letos poprvé na soutěž ZČHL v požárním útoku, která pokračovala svým 3. kolem na severu Plzně v Nevřeni. Na startovní listině bylo zapsáno celkem 10 ženských kolektivů a Žákavá si základnu začala připravovat jako třetí. Kvůli absenci Michaly se na svojí závodní premiéru na rozdělovači chystala Nicol. Po odstartování proběhla základna velmi na jistotu, ale Lucce na pravém proudu krátce za základnou z ruky vyklouzl kotouč hadice, Kája na stroji opatrně přidává a díky tomu Lucka stíhá na poslední chvíli cvaknout proudnici. Rychlejší na sestřiku je Kája na levém proudu, která dává 19,08 s. Výsledný čas pak určuje Lucka – 19,80 s., který v celkovém hodnocení znamená 6. místo.

složení:

koš – Julie Hladíková, savice – Anna Šlejsková, rozdělovač – Nicol Polívková, stroj – Karolína Hamplová, levý proud – Karolína Přibáňová, béčka – Veronika Tothová, pravý proud – Lucie Hoblová