Horní Kamenice – ZČHL

9.7.2022

V sobotu 9. července uspořádal SDH Horní Kamenice další kolo Západočeské hasičské ligy a této soutěže se zúčastnilo i družstvo žen SDH Žákavá. Opět proběhly drobné změny sestavy oproti posledním závodům, ale na start bylo vše přichystáno a v rámci možností i natrénováno.
Černá mračna se od rána střídala s modrou oblohou, ale déšť se Horní Kamenici zdárně vyhýbal až do doby, než se na přípravnou základnu vydala žákavská děvčata. Drobný déšť je provázel i při přípravě na základně. Po výstřelu startovní pistole se ale veškerá koncentrace holek soustředila jen na bezchybný výkon. Základna se povedla na jedničku a vše vypadalo velmi dobře. Bohužel se ale nepodařil úplně ideální náběr z kádě a mašině chvíli trvalo, než do hadic poslala vodu pod plným tlakem. Holky na proudech tak chvíli čekaly. Lucce na pravém se podařilo srazit o chloupek dřív ve 20,31 s., ale výsledný čas určila Kája na levém proudu na hodnotě 21,10 s. S časem po útoku nebyla určitě spokojenost, ale dosažený čas znamenal v celkovém hodnocení 6. místo a 2 body do průběžného hodnocení ZČHL.

složení:

koš – Julie Hladíková

savce – Anna Šlejsková

stroj – Karolína Hamplová

béčka – Lucie Horová

rozdělovač – Nicol Polívková

pravý proud – Lucie Hoblová

levý proud – Karolína Přibáňová