Západočeská hasičská liga – Štěnovický Borek

23.7.2022

V sobotu naše ženy opět vyrazily na závody Západočeské hasičské ligy, tentokrát do Štěnovického Borku. Jak je letošní tradicí, tak opět v nové sestavě. Koš- Julie Hladíková, savice – Anna Šlejsková, stroj – Lucie Horová, béčka – Veronika Tothová, rozdělovač – Nicol Polívková, levý proud – Karolína Přibáňová, pravý proud – Lucie Hoblová.

Při absenci trenéra Josefa Hory ml. vypomohl Milan Polívka s Josefem Horou st. s nářadím, dopravou, mašinou atd. Lehká nervozita před startem byla umocněna druhým výstřelem startéra, který standardně znamená ulitý start. Bohužel nešlo o chybu děvčat. Holky se tedy na start postavily znovu a po opakovaném výstřelu již vše proběhlo v pořádku. Zadek klapl na jedničku, holky běžící dopředu zvládly vše bez komplikací a časomíra se zastavila čase 18,11 levý proud a 18,45 proud pravý. Což je nové maximum, které naše ženy na závodech předvedly. Tento výsledek stačil na 6. místo a zapisují tak další 2 body do celkového hodnocení ligy.

Anna Š., Nicol P., Veronika T., Karolína P., Lucie H. a Julie H. (uprostřed strom Pepíno)