Západočeská hasičská liga – Štítary

30.6.2024

První sluneční paprsky nás vytahují ze stanů a jdeme snídat a pomalu se chystat, protože začátek soutěže v 10 hodin se rychle blíží. Opět do tohoto kola ZČHL zasáhneme v kategorii mužů i žen.

Kluci tentokrát startují 19. jako předposlední tým. Pro nedělení závod střídá na koši Ondru Libor a již před závodem se zdá být nejvíc nervózním členem týmu (jako jediný přijel až ráno). Základna se zdá v pořádku, ale Libor se nervozity nezbavil a koš nasazuje až nad kádí, kluci tak vepředu čekají na vodu a ještě si dovolí mírný prostřik, takže je z toho konečných 23:05 s. a 16. místo v soutěži.

Holky na neděli pro změnu střídají strojnici a za naší Káju naskakuje Gábina z Chotíkova. I holky rozbíhají velmi pěkný pokus, ale přeci jenom zadek ještě není tak seběhaný a voda jde tedy do hadic o něco později. Kája s Luckou na proudech čekají na vodu. Kája sráží rychleji za 19:10 s. a výsledný čas určuje Lucka za 19:26 s., což není úplně špatný čas a v soutěži znamená 6. místo a připisují si 2 body do průběžného hodnocení.